התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיוס

רדיוס - האזינו עכשיו לשידורי רדיוס 100FM בשידור חי!נגן רדיוס בחינם


רדיוס - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיוס 100FM - שידור חי דרך המחשב

רדיוס - פעם קראו לתחנה "רדיוס השרון" למרות שגם תושבי המרכז האזינו לרדיוס. היום התחנה נקראת "רדיוס 100FM" ואפשר לקלוט את השידורים מכל מקום בעולם. קשה למצוא אדם שלא יתלהב ברגע שישמע לפחות אחת מהתוכניות הבאות: סע לשלוש עם יקיר אביב, מנהרת הזמן עם ירון אשבל, אהבה פלוס עם ג'ני בלום, הנבחרים עם דוד בן בסט, בלינג עם שרון בן בסט, מדברים אהבה עם איריס בר און, וכמובן פלאטו בלי חשבון עם שמואל פלאטו שרון. אז איך אפשר לשמוע בכל רגע נתון את שידורי רדיוס מכל מקום בעולם? כל מה שצריך זה מחשב שמחובר לאינטרנט ואנחנו נדאג לכם שתשמעו רדיוס ועוד תחנות רדיו רבות נוספות.

רוצים לשמוע רדיוס 100FM? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. זה לוקח רק כמה שניות ובסופן תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת רדיו. תלחצו על שם התחנה שמופיעה בסרגל ותבחרו את רדיוס. כמובן שתוכלו לשנות ווליום או לכבות את הרדיו מתי שתרצו. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק, פופ, שנות ה-80 או שירים ישנים.

האם השימוש בסרגל עולה כסף? לא. מעכשיו תוכלו לשמוע רדיו, לחפש בגוגל, לתרגם מילים ולבצע את כל שאר הדברים לגמרי בחינם. ללא דמי מנוי, ללא צורך בהרשמה, ללא מילוי פרטים וללא התחייבות. כלומר, אם לא תרצו יותר להשתמש בסרגל (נדיר שזה קורה) תוכלו להסיר אותו מהדפדפן שלכם. אהבתם את סרגל הרדיו? אתם מוזמנים לשלוח לחברים ולמשפחה שלכם לינק לדף הזה, הם בוודאי יודו לכם.

להורדת סרגל רדיו עם כל תחנות הרדיו בחינם


Play© סרגל ג'י - רדיוס 100FM בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים