התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו ירושלים

רדיו ירושלים - האזינו עכשיו לתחנת רדיו ירושלים (101FM) בשידור חי!נגן רדיו ירושלים בחינם


רדיו ירושלים - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו ירושלים - שידור חי דרך המחשב

רדיו ירושלים - תדליק, תידלק! הרבה ירושלמים מדליקים כל יום את תחנת רדיו ירושלים בתדר 101FM. תושבי אזור בית שמש והרי ירושלים קולטים את רדיו ירושלים בתדר 89.5FM. אבל מה עם שאר האזורים שבהם לא קולטים את רדיו ירושלים? יש לנו בשורות טובות בשבילכם: אתם לא צריכים יותר מכשיר רדיו עם אנטנה כי המחשב שלכם הוא גם רדיו. כל מה שאתם צריכים הוא להוסיף את סרגל הרדיו לדפדפן שלכם ויש לכם רדיו על המחשב כולל כמובן רדיו ירושלים.

כיצד פועל רדיו ירושלים אונליין? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. זה לוקח רק כמה שניות ובסופן תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת רדיו. תלחצו על שם התחנה שמופיעה בסרגל ותבחרו את רדיו ירושלים. כמובן שתוכלו לשנות ווליום או לכבות את הרדיו מתי שתרצו. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק, פופ, שנות ה-80 או שירים ישנים.

כמה עולה נגן רדיו למחשב? זה לא עולה. נגן הרדיו ניתן בחינם ללא צורך בהרשמה או פרטים אישיים. תמיד תוכלו להסיר אותו מהמחשב אבל רוב הסיכויים שתרצו לשמור אותו כדי לשמוע רדיו ירושלים דרך המחשב. זה לא יקפיץ לכם פרסומות או ירגל אחריכם, הפרטיות שלכם חשובה לנו. נשמח אם תספרו לחברים שלכם על נגן הרדיו ותשלחו להם לינק לדף הזה. אתם גם מוזמנים לשלוח לנו פידבק כדי שנשפר את נגן הרדיו.

אלי מתיתיהו - שישי אישי   אלה דהן - גולשים לשבת   בונדי לוי   רינה מצליח - נגיעות   יעל כהן - המצעד הלועזי של רדיו ירושלים   מנחם טוקר - מוצש חי   מרב סימן טוב - סימן שטוב   גד ליאור - שלום שבת   מיכל אסולין - 80 90 101   יניב לוי  

Play
© סרגל ג'י - רדיו ירושלים 101FM בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים