התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו לב המדינה

רדיו לב המדינה - האזינו עכשיו לרדיו לב המדינה (91FM) בשידור חי!נגן רדיו לב המדינה בחינם


רדיו לב המדינה - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו לב המדינה - שידור חי דרך המחשב

רדיו לב המדינה - אם אתם אוהבים לשמוע הרבה מוזיקה ישראלית טובה, ובעיקר מוזיקה מזרחית, כדאי שתתיישבו לכם בנוח ותדליקו את רדיו לב המדינה. התדר הרשמי של רדיו לב המדינה הוא 91FM באזור המרכז אבל תושבי אזור השפלה יכולים להנות דרך תדר 93.3FM. הדרך הכי פשוטה להאזין לרדיו האהוב עליכם היא לא באמצעות תדרים אלא דרך האינטרנט, כך אפשר לשמוע רדיו דרך המחשב מכל מקום בעולם או בזמן העבודה במשרד. אז שימו לב להנחיות הבאות כדי שבעוד רגע תוכלו לשמוע את רדיו לב המדינה ועוד תחנות רבות ישירות מהדפדפן שלכם.

רוצים לשמוע רדיו לב המדינה? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. זה לוקח רק כמה שניות ובסופן תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת רדיו. תלחצו על שם התחנה שמופיעה בסרגל ותבחרו את רדיו לב המדינה. כמובן שתוכלו לשנות ווליום או לכבות את הרדיו מתי שתרצו. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק, פופ, שנות ה-80 או מוזיקה מזרחית.

האם השימוש בסרגל עולה כסף? לא. מעכשיו תוכלו לשמוע רדיו, לחפש בגוגל, לתרגם מילים ולבצע את כל שאר הדברים לגמרי בחינם. ללא דמי מנוי, ללא צורך בהרשמה, ללא מילוי פרטים וללא התחייבות. כלומר, אם לא תרצו יותר להשתמש בסרגל (נדיר שזה קורה) תוכלו להסיר אותו מהדפדפן שלכם. אהבתם את סרגל הרדיו? אתם מוזמנים לשלוח לחברים ולמשפחה שלכם לינק לדף הזה, הם בוודאי יודו לכם.

להורדת סרגל רדיו עם כל תחנות הרדיו בחינם


Play© סרגל ג'י - רדיו לב המדינה 91FM בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים