התקן את סרגל הכלים פייסבוק
האח הגדול

האח הגדול LIVE - שידור חי באינטרנט של האח הגדול!נגן האח הגדול בחינם


האח הגדול - שידור חי
צפו בשידור חי של האח הגדול חינם!פרטיות סרגל הכלים

האח הגדול - צפייה ישירה באינטרנט

רוצים לצפות בדיירי הבית של האח הגדול? אם אתם אוהבים ריאליטי, כנראה שאתם צופים בשידורי האח הגדול. ואם התחלתם לצפות בדיירי הבית של האח הגדול, כנראה שלא פספסתם בינתיים אף פרק. מה ששידורי קשת שכחו לספר לכם זה שאין מה לעשות כי שום תוכנית גמילה לא תעזור לכם עכשיו. אז כדי שלא תהיו מנותקים אפילו לרגע אחד, הפקת האח הגדול מאפשרת לכם בכל רגע נתון לצפות בדיירי הבית ולבחור מתוך 4 מצלמות את מי שהכי מעניין אתכם עכשיו (כאילו שאנחנו לא יודעים שזה יוסי בובליל הדורבן שקולע בזמן). אז איך אפשר לצפות באח הגדול בשידור חי באינטרנט מכל מקום? תקשיבו ותפנימו.

האח הגדול לצפייה ישירה - דבר ראשון תורידו את סרגל הכלים ותאשרו את ההתקנה. לאחר התקנת התוסף תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת חיפוש, נגן רדיו וגם תמונה קטנה של טלויזיה שנראית בדיוק כך: טלויזיה באינטרנט
תלחצו על הטלויזיה ותבחרו מרשימת הערוצים את האח הגדול: האח הגדול

צפייה ישירה באח הגדול במסך מלא - בכל רגע נתון אתם יכולים לבחור מה לראות מבין 4 מצלמות. אם אתם רוצים לראות את השידור במסך מלא כמו טלויזיה תלחצו דאבלקליק על השידור. כדי להחזיר את החלון לגודל המקורי תעשו Esc וזהו.

האח הגדול בשידור חי חינם באינטרנט - חשוב לנו להבהיר כי האח הגדול לא רוצה כסף בתמורה לצפייה באינטרנט וגם לא את הפרטים שלכם (אא"כ תרצו לגור בבית האח הגדול 2). אבל אם ראיתם שהסרגל נוח ושימושי, הדבר הכי הגיוני לעשות זה לשלוח לכל החברים והאחים שלכם לינק לדף הזה כדי שגם הם יהנו מצפייה ישירה של האח הגדול בשידור חי באינטרנט.

לצפייה ישירה בערוץ האח הגדול חינם לחצו כאן!


תמונות מתוך שידורי האח הגדול באינטרנט    

© סרגל ג'י - ערוץ האח הגדול בשידור חי לצפייה ישירה באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים