התקן את סרגל הכלים פייסבוק
ערוץ 1

ערוץ 1 חי - נגן עכשיו ערוץ 1 בשידור חי באינטרנט!נגן ערוץ 1 בחינם


ערוץ 1 - שידור חי
צפו עכשיו בשידור חי של ערוץ 1 חינם!פרטיות סרגל הכלים

ערוץ 1 - שידור חי של ערוץ 1 באינטרנט

הערוץ הראשון מגיע למחשב שלכם - את הטלויזיה הישראלית (ערוץ 1) אפשר לקלוט באמצעות אנטנה טובה גם ללא כבלים או לווין. אבל מה עושים כשאין קליטה טובה באזור או כשנמצאים במשרד ורוצים להציץ בחדשות כי קרה משהו חשוב? ומה עושים כשנוסעים לחו"ל ורוצים להיות מעודכנים בכל מה שקורה בארץ? יש לנו פתרון מושלם עבורכם שיאפשר לכם לראות טלויזיה באינטרנט כולל חדשות מבט של הערוץ הראשון, מבט שני, ערב חדש, רואים עולם, מהיום למחר, מבזקי חדשות, זאפ לראשון, שידורי הטלויזיה החינוכית ושאר השידורים של ערוץ 1. איך עושים את זה? מוסיפים את סרגל הכלים למחשב ויש לכם טלויזיה בשידור חי באינטרנט.

רוצים לצפות בשידורי ערוץ 1? קודם כל תורידו את סרגל הכלים ותאשרו את ההתקנה. לאחר התקנת התוסף תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת חיפוש, נגן רדיו וגם תמונה קטנה של טלויזיה שנראית בדיוק כך: טלויזיה באינטרנט
תלחצו על הטלויזיה ותבחרו מרשימת התחנות את ערוץ 1: ערוץ 1

ערוץ 1 לצפייה במסך מלא - מי שיש לו הוט או יס רגיל ללחוץ על "ערוץ 11" כדי לצפות בשידורי הערוץ הראשון. מי שיש לו אנטנה טובה יכול לבחור את מספר התחנה, בין אם זה "ערוץ 1" או "ערוץ 11". מי שאין לו טלויזיה בכלל ורואה טלויזיה דרך המחשב יכול גם להנות משידור על כל המסך. לחצו דאבלקליק על חלון הטלויזיה או קליק ימני, Zoom ובחירת Full Screen ותראו שידור ישיר של ערוץ 1 במסך מלא כאילו אתם צופים במסך טלויזיה. לחיצה על Esc תקטין בחזרה את החלון.

ערוץ 1 חינם באינטרנט - הגיעו אלינו הרבה שאלות בנושא אז כדי שתהיו רגועים אנו שמחים לספר לכם שהצפייה בטלויזיה היא ללא תשלום אלא שירות לציבור. גם לא צריך להרשם או למלא טופס. אנחנו רק רוצים לשפר את חווית הגלישה באינטרנט ולכן אם מצאתם את סרגל הכלים שימושי ונוח, תשלחו לחברים שלכם לינק לדף הזה כדי שגם הם יוכלו להנות מצפייה ישירה של שידורי ערוץ 1 בשידור חי באינטרנט.

לצפייה ישירה בערוץ 1 חינם לחצו כאן!


מבזק חדשות ערוץ 1     המהדורה - חדשות ואקטואליה לצעירים     מבט - חדשות ערוץ 1     שום, פלפל ושמן זית - השף חיים כהן     יומן - מגזין שבועי     מאחורי הקלעים     רואים עולם - יומן חוץ     מהיום למחר - מגזין לילה     הגיע זמן לשון - אבשלום קור     פסוקו של יום    

© סרגל ג'י - ערוץ 1 בשידור חי לצפייה ישירה באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים