התקן את סרגל הכלים פייסבוק
ערוץ 2

ערוץ 2 חי - נגן עכשיו ערוץ 2 בשידור חי באינטרנט!נגן ערוץ 2 בחינם


ערוץ 2 - שידור חי
צפו עכשיו בשידור חי של ערוץ 2 חינם!פרטיות סרגל הכלים

ערוץ 2 - שידור חי של ערוץ 2 באינטרנט

ידעתם שיש לכם ערוץ 2 במחשב? להרבה אנשים אין טלויזיה בבית או שנמצאים במקום ללא קליטה, למשל ביקור אצל הדודים בחו"ל. וגם כשיש טלויזיה בסלון לפעמים היא תפוסה ומתחילים לריב מה רואים. כדי לעשות שלום בית החלטנו להפוך את המחשב שלכם לטלויזיה. לא צריך לקנות משהו או לשלם דמי מנוי, כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט ויש לכם את כל שידורי ערוץ 2 (קשת וגם רשת) על המחשב: המהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 עם יונית לוי, אולפן שישי עם יאיר לפיד, שש עם עודד בן עמי, כלבוטק, שבוע סוף וכמובן גם סדרות ריאליטי שהתמכרתם אליהם כמו האח הגדול, מפרץ האהבה, כוכב נולד וכל שאר התוכניות. כל מה שצריך לעשות זה להתקין חינם את תוסף ערוץ 2 לדפדפן שלכם.

איך צופים בערוץ 2 במחשב? קודם כל תורידו את סרגל הכלים ותאשרו את ההתקנה. לאחר התקנת התוסף תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת חיפוש, נגן רדיו וגם תמונה קטנה של טלויזיה שנראית בדיוק כך: טלויזיה באינטרנט
עכשיו תלחצו על הטלויזיה ותבחרו מרשימת התחנות את ערוץ 2: ערוץ 2

ערוץ 2 חי במסך מלא - הערוץ השני מכונה בפי הרבה אנשים "ערוץ 22", זאת בגלל שזה מספר הערוץ ללקוחות הוט או יס. באינטרנט אין חשיבות למספרים בממיר הדיגיטלי ולכן גם אם תקראו לזה "ערוץ 2" או "ערוץ 22" התוצאה תהיה אותו דבר כי המחשב שלכם הוא טלויזיה. לחצו דאבלקליק על חלון הטלויזיה או קליק ימני, Zoom ובחירת Full Screen ותראו מייד שידור ישיר של ערוץ 2 במסך מלא על המחשב כמו בטלויזיה. לחיצה על Esc תקטין בחזרה את החלון.

ערוץ 2 בשידור חי חינם באינטרנט - חשוב לנו להרגיע אתכם שתוסף הטלויזיה לדפדפן הוא בחינם לחלוטין, בלי הרשמה ובלי תקופת נסיון, רק להתקין את סרגל הכלים ויש לכם טלויזיה ורדיו על המחשב כמה שתרצו ללא הגבלת שימוש. יש לנו רק בקשה אחת קטנה: היה לכם כיף לראות טלויזיה באינטרנט? תספרו לחברים שלכם על הסרגל ותשלחו להם לינק לדף הזה כדי שגם הם יוכלו להנות מצפייה ישירה של שידורי ערוץ 2 בשידור חי באינטרנט.

לצפייה ישירה בערוץ 2 חינם לחצו כאן!


אולפן שישי - יאיר לפיד     האח הגדול     כלבוטק - רפי גינת     כוכב נולד     מהדורת חדשות ערוץ 2     מפרץ האהבה     שבוע סוף     עדי אשכנזי     סופר נני     שש עם עודד בן עמי    

© סרגל ג'י - ערוץ 2 בשידור חי לצפייה ישירה באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים