התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו דרום

רדיו דרום - האזינו עכשיו לתחנת רדיו דרום בשידור חי באינטרנט!נגן רדיו דרום בחינם


רדיו דרום - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו דרום - שידור חי דרך המחשב

רדיו דרום - שומעים שאתה בבית. תחנת רדיו דרום היא תחנת הרדיו הכי מואזנת באזור הדרום, ביממה אחת מאזינים לתחנה כ-330,000 מאזינים. אם גם אתם רוצים להאזין לשידורי רדיו דרום ללא תלות באנטנה ובתדרים (97FM או 95.8FM) אנו שמחים לבשר לכם שמעכשיו תוכלו לשמוע את הערוץ בשידור חי באינטרנט מכל מקום בארץ ובעולם. אין צורך בציוד רדיו מיוחד אלא רק מחשב שמחובר לאינטרנט. בעוד רגע תתחילו לשמוע רדיו דרום דרך המחשב ועוד ערוצי רדיו רבים וטובים. השקענו מאמצים רבים כדי שזה יהיה פשוט ביותר, אין צורך בידע טכני אלא רק לעקוב אחרי ההוראות הבאות.

רוצים לשמוע רדיו דרום? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. זה לוקח רק כמה שניות ובסופן תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת רדיו. תלחצו על שם התחנה שמופיעה בסרגל ותבחרו את רדיו דרום. כמובן שתוכלו לשנות ווליום או לכבות את הרדיו מתי שתרצו. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק, פופ, שנות ה-80 או מוזיקה מזרחית.

האם השימוש בסרגל עולה כסף? לא. מעכשיו תוכלו לשמוע רדיו, לחפש בגוגל, לתרגם מילים ולבצע את כל שאר הדברים לגמרי בחינם. ללא דמי מנוי, ללא צורך בהרשמה, ללא מילוי פרטים וללא התחייבות. כלומר, אם לא תרצו יותר להשתמש בסרגל (נדיר שזה קורה) תוכלו להסיר אותו מהדפדפן שלכם. אהבתם את סרגל הרדיו? אתם מוזמנים לשלוח לחברים ולמשפחה שלכם לינק לדף הזה, הם בוודאי יודו לכם.

להורדת סרגל רדיו עם כל תחנות הרדיו בחינם


Play© סרגל ג'י - רדיו דרום בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים