התקן את סרגל הכלים פייסבוק
גלי ישראל

גלי ישראל - האזינו עכשיו לרדיו גלי ישראל בשידור חי באינטרנט!נגן רדיו גלי ישראל בחינם


גלי ישראל - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו גלי ישראל - שידור חי דרך המחשב

גלי ישראל - מה שהתחיל בתור רדיו"ש (רדיו יהודה ושומרון) הפך להיות רדיו אזורי רשמי שמשדר ביישוב גבעת זאב הסמוך לירושלים. הרדיו לא פונה רק למתנחלים אלא לכלל ישראל ולכן בהתחלה בחר את השם "רדיו ישראל". לאחר התנגדותה של רשות השידור כי השם מזכיר את "קול ישראל", הושגה פשרה והרדיו החדש יצא לדרך עם השם "גלי ישראל".

רוצים לשמוע גלי ישראל? תדרים של שידורי רדיו גלי ישראל: תדר 102.5FM או תדר 106.5FM. אם התדרים של גלי ישראל מחוץ לטווח הקליטה שלכם, תוכלו לשמוע את רדיו גלי ישראל בשידור חי באינטרנט מכל מקום בארץ ובעולם. לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. זה לוקח רק כמה שניות ובסופן תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת רדיו. תלחצו על שם התחנה שמופיעה בסרגל ותבחרו את "רדיו גלי ישראל". כמובן שתוכלו לשנות ווליום או לכבות את הרדיו מתי שתרצו. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו מוזיקה קלאסית, שנות ה-80 או שירים ישנים.

האם השימוש בסרגל עולה כסף? לא. מעכשיו תוכלו לשמוע רדיו, לחפש בגוגל, לתרגם מילים ולבצע את כל שאר הדברים לגמרי בחינם. ללא דמי מנוי, ללא צורך בהרשמה, ללא מילוי פרטים וללא התחייבות. כלומר, אם לא תרצו יותר להשתמש בסרגל (נדיר שזה קורה) תוכלו להסיר אותו מהדפדפן שלכם. אהבתם את סרגל הרדיו? אתם מוזמנים לשלוח לחברים ולמשפחה שלכם לינק לדף הזה, הם בוודאי יודו לכם ואתם תזכו במצווה של זיכוי הרבים.

להורדת סרגל רדיו עם כל תחנות הרדיו בחינם


Play© סרגל ג'י - רדיו גלי ישראל בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים