התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו גלגלצ

רדיו גלגלצ באינטרנט - מנגן עכשיו רדיו גלגלצ בשידור חי בחינם!נגן רדיו גלגלצ בחינם


רדיו גלגלצ - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

גלגלצ באינטרנט - לשמוע גלגלצ מכל מקום בעולם

אוהבים לשמוע גלגלצ? כבר לא צריך לכוון את האנטנה ולקוות שתהיה קליטה טובה. מעכשיו המחשב שאתם יושבים מולו יכול להיות הרדיו שלכם. זה לא משנה איפה אתם נמצאים עכשיו בארץ ואפילו בעולם, כדי לשמוע גלגלצ או כל תחנת רדיו אחרת באיכות טובה כל מה שאתם צריכים זה להיות מחוברים לאינטרנט. כמה פשוט, ככה נוח לשימוש.

איך פועל רדיו גלגלצ? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. בסיום התקנת התוסף תראו בראש הדפדפן סרגל רדיו שכולל את תחנת גלגלצ כברירת מחדל. בשלב זה ניתן לנגן רדיו, לשנות ווליום או ללחוץ על גלגלצ ולבחור תחנת רדיו אחרת מהרשימה. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו מוזיקת רוק או שנות ה-80.

רדיו גלגלצ בחינם - בניגוד לאתרים אחרים שנותנים לכם חודש נסיון ואז דורשים תשלום חודשי או מידע אישי עליכם, נגן הרדיו של G פועל לגמרי בחינם ותוכלו לשמוע רדיו גלגלצ וכל תחנת רדיו אחרת בחינם ללא הרשמה וללא מילוי פרטים אישיים, אפילו לא אימייל. אם לא אהבתם את הרדיו (נדיר שזה קורה) תוכלו בכל עת להסיר את הרדיו בקלות מהדפדפן שלכם. כמו כן, התוסף בטוח לחלוטין ואינו מרגל או אוסף מידע על הפעילות שלכם. בכל מקרה נשמח אם תפדבקו אותנו ותספרו לנו אם הרדיו מועיל לכם ומה הייתם רוצים להוסיף בו.


Play
© סרגל ג'י - רדיו גלגלצ באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים