התקן את סרגל הכלים פייסבוק
גלי צהל

גלי צה"ל - האזינו עכשיו לשידורי גל"צ בשידור חי!נגן גלי צהל בחינם


גלי צהל - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

גלי צה"ל אונליין

מאזינים לתחנת גלי צה"ל? תחנת הרדיו הצבאית כוללת לוח שידורים מגוון כולל תוכניות ידועות כמו: בוקר טוב ישראל, מה בוער עם רזי ברקאי, המילה האחרונה, עושים צהריים עם יעל דן, מוזיקה היום, יש עם מי לדבר, התוכנית הכלכלית, רצועת הביטחון, שעה היסטורית, ציפורי לילה, ובמשך הלילה לא רוצים לישון. יש גם פינות מפורסמות כמו 60 שניות וכמובן באופן מילולי, פינתו של ד"ר אבשלום קור. כמו כן בכל ערב בשעה 20:00 תוכלו לשמוע את חדשות ערוץ 2 דרך רדיו גלי צה"ל. כדי שיהיה לכם קל לשמוע את כל זה בלי לטפל באנטנה או לנסות למצוא בדיוק את תדר גל"צ, אנו שמחים לספר לכם על גלצ אונליין.

גלי צה"ל כל הזמן - לאחר לחיצה על Play תתבקשו לאשר הוספת נגן רדיו לדפדפן שלכם. תוך כמה שניות יופיע בראש הדפדפן סרגל חדש עם תיבת רדיו. באמצעות לחיצה על שם התחנה תוכלו לבחור את תחנת רדיו גלי צהל ולקבוע ווליום רצוי. תוכלו גם לעצור או לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק או שנות ה-80 ואפילו שירים ישנים.

נגן רדיו גלי צה"ל בחינם - השימוש ברדיו דרך המחשב הוא לגמרי בחינם ללא הרשמה וללא הפרעות לגלישה השוטפת. תוכלו לשמוע גלי צה"ל דרך המחשב מכל מקום בעולם כל עוד אתם מחוברים לאינטרנט. אם מצאתם את נגן הרדיו שימושי ונוח כדאי שתשלחו לינק לחברים שלכם כדי שהם יהנו גם, הם בוודאי יודו לכם. לכל שאלה או הערה אתם מוזמנים לכתוב לנו כדי שנוכל לשפר ולהשתפר. האזנה נעימה!

הפוגה - דודו אלהרר   גלי צהל בהופעה   שטח שש   על אזרחי - טלי ליפקין שחק   העולם בלי   שעה היסטורית   באופן מילולי - אבשלום קור   היום לפני   יהיה בסדר - מיקי רוזנטל ואביב לביא   שאלות אישיות - יעקב אגמון  

Play
© סרגל ג'י - רדיו גלי צה"ל אונליין בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים