התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו חיפה

רדיו חיפה - האזינו עכשיו לתחנת רדיו חיפה (107.5FM) בשידור חי!נגן רדיו חיפה בחינם


רדיו חיפה - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו חיפה - שידור חי דרך המחשב

רדיו חיפה - אין חיפאי שלא מכיר את רדיו חיפה, רדיו אזורי אותו ניתן לקלוט בתדר 107.5FM באזור חיפה, הכרמל והמפרץ. אם באזור שלכם אין קליטה טובה של רדיו חיפה או אם אתם רוצים לשמוע רדיו בצורה נוחה יותר, יש לנו בשורות טובות בשבילכם: לא צריך יותר מכשיר רדיו או אנטנה וגם לא צריך להיות בצפון כדי להאזין לשידורי תחנת רדיו חיפה. כל מה שאתם צריכים זה מחשב שמחובר לאינטרנט. זאת ועוד, בנוסף לתחנת רדיו חיפה תוכלו לשמוע מגוון רחב של תחנות רדיו וערוצי מוזיקה, עוד רגע תדעו איך זה אפשרי.

רוצים לשמוע רדיו חיפה? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. זה לוקח רק כמה שניות ובסופן תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת רדיו. תלחצו על שם התחנה שמופיעה בסרגל ותבחרו את רדיו חיפה. כמובן שתוכלו לשנות ווליום או לכבות את הרדיו מתי שתרצו. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק, פופ, שנות ה-80 או שירים ישנים.

האם השימוש בסרגל עולה כסף? לא. מעכשיו תוכלו לשמוע רדיו, לחפש בגוגל, לתרגם מילים ולבצע את כל שאר הדברים לגמרי בחינם. ללא דמי מנוי, ללא צורך בהרשמה, ללא מילוי פרטים וללא התחייבות. כלומר, אם לא תרצו יותר להשתמש בסרגל (נדיר שזה קורה) תוכלו להסיר אותו מהדפדפן שלכם. אהבתם את סרגל הרדיו? אתם מוזמנים לשלוח לחברים ולמשפחה שלכם לינק לדף הזה, הם בוודאי יודו לכם.

להורדת סרגל רדיו עם כל תחנות הרדיו בחינם


Play© סרגל ג'י - רדיו חיפה 107.5FM בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים