התקן את סרגל הכלים פייסבוק
ערוץ הכנסת

ערוץ הכנסת - צפייה ישירה בערוץ 99 בשידור חי באינטרנט!צפייה בערוץ הכנסת חינם


ערוץ הכנסת - שידור חי
צפו עכשיו בערוץ הכנסת חינם!פרטיות סרגל הכלים

שידור חי של חדשות ערוץ הכנסת באינטרנט

רוצים לצפות בכנסת? לפעמים קורה שנמצאים בבית או במשרד ומתרחש פתאום משהו חשוב בארץ או בעולם. לא תמיד יש בסביבה טלויזיה זמינה אבל מאוד חשוב לראות כיצד זה נראה בחדשות. מה עושים במקרה כזה? איך אפשר לצפות בחדשות ללא מכשיר טלויזיה? הפתרון למקרים כאלה הוא פשוט, בטוח לשימוש, זמין באינטרנט וחינם לחלוטין. מעכשיו תוכלו לצפות בערוץ הכנסת ובערוצי חדשות נוספים באמצעות סרגל G.

איך צופים בחדשות ערוץ הכנסת באינטרנט? קודם תורידו את סרגל הכלים ותאשרו את ההתקנה. לאחר התקנת התוסף תראו בראש הדפדפן סרגל כלים עם תיבת חיפוש, נגן רדיו ותמונה קטנה של טלויזיה שנראית כך: טלויזיה באינטרנט
עכשיו תלחצו על הטלויזיה ותבחרו מרשימת התחנות את ערוץ הכנסת: ערוץ הכנסת

ערוץ הכנסת במסך מלא - בשלב זה יופיע מסך טלויזיה של ערוץ 99 אבל תוכלו להציג את השידור החי על כל מסך המחשב, כמו טלויזיה רגילה. כדי לראות שידור חי של חדשות ערוץ הכנסת על כל המסך לחצו דאבלקליק על חלון הטלויזיה או קליק ימני, Zoom ובחירת Full Screen ותראו מייד את ערוץ הכנסת במסך מלא על המחשב כמו בטלויזיה. לחיצה על Esc תקטין בחזרה את החלון.

ערוץ הכנסת חינם באינטרנט ובונוסים נוספים - התקנת הסרגל היא בחינם ללא הרשמה וללא מילוי פרטים. בנוסף לערוץ הכנסת תקבלו ערוצי חדשות נוספים מהארץ ומהעולם. כמו כן, הסרגל מכיל את כל תחנות הרדיו של ישראל כולל רשת ב', גלי צה"ל ותחנות רדיו אזוריות. גם השימוש ברדיו הוא בחינם אך יש לנו בקשה אחת: אנא שלחו לאנשים נוספים קישור לדף הנוכחי כדי שגם הם יוכלו להנות משידורי הטלויזיה והרדיו חינם באינטרנט.

לצפייה ישירה בערוץ הכנסת חינם לחצו כאן!

© סרגל ג'י - ערוץ הכנסת בשידור חי לצפייה ישירה באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים