התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו קול חי

רדיו קול חי כי טוב - האזינו עכשיו לתחנת רדיו קול חי (93FM) בשידור חי!נגן רדיו קול חי בחינם


רדיו קול חי - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו קול חי בשידור חי

רדיו קול חי כי טוב הוא רדיו אזורי שפונה לציבור הדתי והחרדי. רדיו קול חי משדר 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. לא לחינם קוראים לו "הטלוויזיה של המגזר החרדי". בין התכנים של רדיו קול חי תמצאו שיעורי יהדות ופרשת השבוע, חדשות ואקטואליה בהפקה עצמאית כולל מהדורת החדשות בכל שעה עגולה, מוזיקה חסידית כולל המצעד החסידי ותוכניות תורניות לילדים ולכל המשפחה. התדרים של רדיו קול חי הם 93FM במרכז הארץ ותדר 92.8FM באזור ירושלים. לשידור אופטימלי מכל מקום בארץ מומלץ להאזין לרדיו קול חי דרך האינטרנט באמצעות תוסף הרדיו לדפדפן שלכם.

איך שומעים רדיו קול חי באינטרנט? קודם כל אתם צריכים ללחוץ על Play ולאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם (עובד גם על אינטרנט אקספלורר וגם על דפדפן פיירפוקס). לאחר שהתקנתם את תוסף הרדיו תראו בראש הדפדפן סרגל חדש עם תיבת רדיו. עכשיו אתם יכולים ללחוץ על שם התחנה ולבחור מהרשימה את רדיו קול חי. קיים גם כפתור לשליטה על הווליום אז תוכלו להגביר את המוזיקה אבל בבקשה תזכרו להתחשב בדיירי הבית ובשכנים כי גזל שינה לא ניתן להשיב.

רדיו קול חי כי טוב בחינם - נגן הרדיו של רדיו קול חי פועל בחינם לזיכוי הרבים ואין צורך בהרשמה או מסירת פרטים אישיים. אנו מקווים שתפיקו הנאה רצופה משידורי רדיו קול חי ותמליצו גם למשפחה ולחברים שלכם להאזין לשידורי רדיו קול חי בשידור חי דרך האינטרנט ובכך תקחו גם אתם חלק בזיכוי הרבים.

© סרגל ג'י - רדיו קול חי כי טוב בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים