התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רדיו קול המזרח

רדיו קול המזרח - האזינו עכשיו לרדיו קול המזרח בשידור חי!נגן רדיו קול המזרח בחינם


רדיו קול המזרח - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רדיו קול המזרח בשידור חי באינטרנט

אוהבים מוזיקה מזרחית? שימו רמקולים על פול ווליום ותדליקו מייד את תחנת רדיו קול המזרח. אתם בטח מתים לדעת איזו מוזיקה תשמעו ברדיו קול המזרח אז הנה רשימה חלקית של כוכבי הזמר המזרחי שתוכלו לשמוע מייד בתחנת רדיו קול המזרח: שימי מזרחי, אבי סינואני, זהבה בן, שרית חדד, כפיר עטיה, משה פרץ, רגב הוד, עופר לוי, מושיק עפיה, דודו אהרון, אבי פרץ, אופיר כהן, שראל, ליאור מיארה, ישי לוי, קובי פרץ ועוד תותחים גדולים וטובים. אז למה אתם מחכים? המון מוזיקה מזרחית מחכה לכם כאן, ברדיו קול המזרח.

איך שומעים מוזיקה מזרחית במחשב? קודם תלחצו על Play ותאשרו את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם (אקספלורר או פיירפוקס). לאחר התקנת תוסף הרדיו תראו בראש הדפדפן סרגל חדש עם תיבת רדיו מגניבה. עכשיו אתם יכולים לנגן רדיו, לשים ווליום או ללחוץ על שם התחנה ולבחור מהרשימה את רדיו קול המזרח או כל רדיו מזרחי אחר שבא לכם לשמוע. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות שבראש שלכם.

רדיו קול המזרח חינם ברשת - הפעלת נגן רדיו קול המזרח היא לגמרי בחינם, אתם מקבלים מוזיקה מזרחית ששווה זהב בלי לשלם גרוש ובלי להרשם או שטויות כאלה. לא נציק לכם שתמלאו מייל וטלפון, כל מה שאנחנו מבקשים זה שתהנו מאחלה מוזיקה מזרחית ותשלחו לכל החבר'ה שלכם לינק לדף הזה כי למה שרק אתם תהנו? גם להם מגיע לשמוע את רדיו קול המזרח כמה שבא להם. אז אל תבאסו אלא תפיצו את הבשורה לכל החברים שלכם.

ישי לוי - נשמה   שראל - לא אוהב אותך   מושיק עפיה - מבט שנוגע   משה פרץ - ואולי   זהבה בן - המלך   קובי פרץ - אני לא בן של מלך   שרית חדד - אתה האור   ליאור מיארה - בלילה   שימי מזרחי - בתוך הלב   עופר לוי - תפילתו של ילד  

Play
© סרגל ג'י - רדיו רשת ג' בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים