התקן את סרגל הכלים פייסבוק
G.co.il

סרגל כלים עם תחזית מזג האוויר בישראל ובכל העולם!סרגל כלים עם תחזית מזג האוויר


תחזית מזג האוויר בחינם

תחזית מזג האוויר ניתנת בחינם ללא הרשמה או מילוי טופס

פרטיות סרגל הכלים

תחזית מזג האוויר בישראל ובעולם על הסרגל שלכם!

מה מזג האוויר עכשיו? אתם מסתכלים מהחלון ולא בטוחים אם בחוץ חם או קר. האם לצאת עם סוודר או שזה מיותר לחלוטין? איך יודעים מה ללבוש? הנה הבשורות הטובות: אתם לא צריכים לחפש בכל פעם מחדש מה מזג האוויר. מספיק להעיף מבט על סרגל הכלים ולראות את הטמפרטורה עם ציור קטן של שמש/עננים/גשם, הכל לפי המצב הנוכחי.

תחזית שבועית של מזג האוויר בישראל - בלחיצה על אייקון מזג האוויר תקבלו תחזית יומית של שלושת הימים הקרובים לפי המיקום שלכם (תל אביב, ירושלים, הרצליה וכו'). קליק נוסף ותקבלו תחזית מורחבת לשבוע שלם.

תחזית שבועית של מזג האוויר בעולם - עומדים לנסוע לחו"ל? חבל שתסעו עם חולצה קצרה ותנחתו לתוך סופת שלגים. גם אין טעם להגיע עטופים במעילים ולגלות שהשמש מעולם לא היתה חמה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לרשום בתיבת החיפוש של התחזית המורחבת או ישירות דרך הסרגל את שם העיר באנגלית. הנה כמה דוגמאות כדי שתתרשמו בעצמכם.

מזג אוויר בירושלים - אתם תל-אביבים שנוסעים לבקר בסופשבוע את הדודים בירושלים אבל נחרדים מהמחשבה שתאלצו ללבוש שם יותר מ-2 שכבות של בגדים. מעכשיו תוכלו לחפש Jerusalem ולקבל משהו כזה:

מזג האוויר בירושלים

מזג אוויר בלונדון - זה שהאנגלים יצאו לרחובות עם בגדים קצרים לא אומר שחם היום. זה רק אומר שלא נורא קר עכשיו. ובכל זאת אם אתם עומדים לקחת מטוס שינחת בלונדון פשוט תחפשו London ותקבלו משהו כזה:

מזג האוויר בלונדון


מזג אוויר בניו יורק - איזו עיר מדהימה ומלאת חיים, אבל כפי שרואים בסדרות ובסרטים המתרחשים בניו יורק, בקיץ מאוד חם ובחורף מאוד קר (אבל תמיד יש שלג בכריסמס). אל תטוסו לניו יורק לפני שתרשמו בסרגל NY כדי לדעת מה העניינים בעיר ניו יורק:

מזג האוויר בניו יורק


מזג אוויר בעולם בקלות ובמהירות - קיבלתם כמה דוגמאות של תחזית שבועית לכמה ערים גדולות ברחבי העולם אבל כמובן שתוכלו לחפש כל עיר שחשובה לכם, בין אם היא נמצאת בישראל, באירופה, בארה"ב או בחורים הכי נידחים בעולם. זאת בנוסף לטמפרטורה הנוכחית שתמיד רשומה על הסרגל עצמו. התמונה למעלה צולמה מהמסך כשהיה בחוץ מעונן חלקית עם 18 מעלות. השימוש בסרגל הוא לגמרי בחינם, כולל הרדיו וערוצי הטלויזיה, ואם לא תהיו מרוצים (נדיר שזה קורה) תוכלו להסיר אותו בקלות מהדפדפן. יש רק דבר אחד שאנחנו מבקשים מטעמים חברתיים: אם מצאתם את סרגל הכלים שימושי עבורכם אנא המליצו עליו לחברים שלכם כדי שהם יהנו גם.

יום בהיר     מעונן חלקית     מעונן     עכשיו מעונן     ממטרים     גשם     גשם ושלג     שלג     לילה מעונן     לילה בהיר    

הורידו עכשיו את סרגל הכלים עם מזג האוויר בחינם
© סרגל ג'י - תחזית מזג האוויר בארץ ובעולם מופעלת באמצעות סרגל כלים G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים