חדשות חמות

חדשות חמות וטריות

טלויזיה, רדיו, מבזקים והחדשות הכי חמות בחינם

התקינו עכשיו את סרגל G בחינם ותהנו מכל ערוצי החדשות המובילים בטלויזיה, ברדיו ובאינטרנט!


חדשות חמות

מדוע סרגל G פופולרי בקרב אוהבי חדשות?

חדשות בטלויזיה ערוצי חדשות בטלויזיה — לאחר תהליך ההתקנה (שנמשך כמה שניות) תוכלו לצפות במגוון ערוצי טלויזיה לצפייה ישירה במחשב. בין הערוצים תוכלו למצוא ערוצי חדשות גם מהארץ וגם מהעולם. כדי לצפות בשידורים עליכם ללחוץ על הלוגו של הטלויזיה ולבחור את הערוץ הרצוי. אין צורך באנטנה או ציוד מיוחד למחשב, רק חיבור לאינטרנט ויש לכם את ערוצי החדשות.
 
חדשות ברדיו ערוצי חדשות ברדיו — אתם מוזמנים להנות מהמבחר העצום של תחנות רדיו בסרגל דרך המחשב בבית או במשרד. כל תחנות הרדיו של ישראל משודרות כאן וניתן לזפזפ בקלות בין התחנות. רובן משמיעות חדשות בכל שעה עגולה ואם אתם אוהבים להאזין במיוחד לתוכניות אקטואליה יש לכם את רשת ב' ואת שידורי גלי צה"ל ועוד תחנות רדיו אזוריות עם תוכניות אקטואליה.
 
פידים של חדשות מבזקי חדשות ב-RSS — תכירו את הכפתור הכתום שישאיר אתכם מעודכנים כל הזמן. לא משנה באיזה אתר אתם גולשים עכשיו, תמיד תוכלו ללחוץ על הכפתור של RSS, לבחור אתר חדשות ולראות את רשימת המבזקים. ראיתם מבזק חדשות שנשמע לכם מעניין? תלחצו עליו ותקראו את הכתבה המלאה. המבזקים מתעדכנים אוטומטית במשך כל שעות היממה.
 
חדשות חמות החדשות הכי חמות — אם אתם אוהבים לקרוא חדשות אבל מפחדים ללכת לאיבוד בתוך ים המידע, בוודאי תהנו מחדשות G. במקום להיות מוצפים בכתבות, תקבלו את החדשות הכי פופולריות ברשת. באמצעות מנגנון דירוג מיוחד שבודק את תגובות הגולשים על ציר הזמן, תראו בכל רגע נתון את החדשות הכי חמות בתחום שמעניין אתכם (כלכלה, ספורט, מחשבים וכו'). מומלץ להפוך את חדשות G לדף הבית כך שתמיד תקבלו בתחילת הגלישה את מה שמעניין בארץ ובעולם.
 
התקינו עכשיו את סרגל הכלים עם כל החדשות