התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רשת ב' קול ישראל

רשת ב' של קול ישראל - רדיו בשידור חי באינטרנט!נגן רדיו רשת ב' בחינם


רדיו רשת ב' - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רשת ב' קול ישראל - שידור חי דרך המחשב

מאזיני רשת ב' - אם אתם מדליקים רדיו בכל שעה עגולה כדי לשמוע את חדשות קול ישראל ועוקבים אחר מבזקי חדשות כל חצי שעה, אנו שמחים לבשר לכם כי מעכשיו תוכלו לשמוע את תחנת רדיו רשת ב' דרך המחשב בשידור חי. לא רק מבזקי חדשות, גם את כל התוכניות האהובות עליכם 24 שעות ביממה: אור ראשון, הבוקר הזה, עניין אחר, הכל דיבורים, רשת ב' של קול ישראל בחצי היום, רגעי קסם, השעה הבינלאומית, רגע של עברית, צבע הכסף, היום הזה, משדר ספורט זה ברשת, הקשר הישראלי, שירים אל תוך הלילה ושאר המשדרים שאתם מאזינים להם. שימו לב שאין צורך באנטנה וגם לא צריך לכוון את התדר של רשת ב', כל מה שצריך זה מחשב שמחובר לאינטרנט ויש לכם רדיו רשת ב' אפילו כשאתם בחו"ל.

כיצד פועל שידור חי של רדיו רשת ב'? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. בסיום התקנת התוסף תראו בראש הדפדפן סרגל חדש עם תיבת רדיו. בשלב זה ניתן לנגן רדיו, לשנות ווליום או ללחוץ על שם התחנה ולבחור מהרשימה את רשת ב' או כל תחנת רדיו אחרת. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו בלוז, שנות ה-80 או שירים ישנים.

רדיו רשת ב' בחינם - השימוש בנגן רדיו רשת בית הוא לגמרי בחינם ואין צורך בהרשמה או מסירת פרטים אישיים. אנו מקווים שתפיקו הנאה משידורי רשת בית של קול ישראל ותמליצו גם לחברים שלכם להאזין לשידורי רשת בית בשידור חי דרך האינטרנט. נשמח תמיד לקבל פידבקים והצעות לשיפור נגן רדיו רשת ב' של קול ישראל.

הכל דיבורים            ג'ודי בבוקר            גאון ברדיו            מספרים סיפורים            מה יהיה            לבריאות            הקשר הישראלי           הורד את סרגל הרדיו עם כל תחנות הרדיו של ישראל עכשיו בחינם

Play
© סרגל ג'י - רדיו רשת ב' של קול ישראל מביא בשידור חי באינטרנט את רשת ב' קול ישראל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים