התקן את סרגל הכלים פייסבוק
רשת ג

רשת ג' - האזינו עכשיו לתחנת רדיו רשת ג' בשידור חי!נגן רדיו רשת ג' בחינם


רדיו רשת ג' - נגן עכשיו בחינם

סרגל כלים
פרטיות נגן הרדיו

רשת ג' בשידור חי באינטרנט

אוהבים מוזיקה ישראלית? אז כנראה שאתם אוהבים לשמוע הרבה רשת ג', תחנת רדיו שמשמיעה הרבה מוזיקה עברית משובחת בשילוב תוכן שמשאיר אתכם מעודכנים בתחום הזמר העברי. תוכניות אהובות בתחנת רדיו רשת ג': יליד הארץ, רק מוזיקה ישראלית, יומן מוזיקה חלונות 97.8, אגדת דשא, רוק בישראל, קלאסיקה ים תיכונית, לילות משי כחול-לבן, לילה צעיר, שרים עם גימל, עוד חוזר הניגון, נתיבה מדברת ומקשיבה, הזדמנות ראשונה, אגן הים התיכון, זרעי קיץ, ציוניוני הדרך, זמר שכזה, בשביל ישראל, מאחורי השירים, מוזיקה יהודית, מקום בצמרת, וכמובן מוזיקה ישראלית אל תוך הלילה. את כל אלה ועוד תוכלו לשמוע בשידור חי 24 שעות ביממה דרך המחשב מכל מקום בעולם.

איך שומעים את רשת ג' בשידור חי? לאחר לחיצה על Play עליכם לאשר את הוספת נגן הרדיו לדפדפן שלכם. לאחר התקנת תוסף הרדיו תראו בראש הדפדפן סרגל חדש עם תיבת רדיו. בשלב זה תוכלו לנגן רדיו, לשנות ווליום או ללחוץ על שם התחנה ולבחור מהרשימה את רשת ג' או כל תחנת רדיו שבא לכם לשמוע. תוכלו גם ללחוץ על "הוסף תחנות" כדי לבחור תחנות רדיו מיוחדות כמו רוק או שנות ה-80.

רדיו רשת ג' בחינם - הפעלת נגן רדיו רשת גימל היא חינם ואין צורך בהרשמה או מסירת פרטים אישיים. אנו מקווים שתפיקו הנאה משידורי רשת גימל ותמליצו גם לחברים שלכם להאזין לשידורי רשת גימל בשידור חי דרך האינטרנט. נשמח תמיד לקבל פידבקים והצעות לשיפור נגן רדיו רשת גימל.

רק מוזיקה ישראלית עם זוהר סדן   רק מוזיקה ישראלית עם מיכל דוקרסקי   רוק בישראל - אבי משולם   רק מוזיקה יהודית - דבורה קיציס   לילה צעיר - יוסי כהנא   אגן הים התיכון עם ורד יפתחי   מקום בצמרת - המצעד הישראלי עם עופר נחשון   נתיבה בן יהודה מדברת ומקשיבה   לילות משי כחול-לבן עם דני עופרי   הזדמנות ראשונה - ענת הראל  

הורד את סרגל הרדיו עם כל תחנות הרדיו של ישראל עכשיו בחינם

Play
© סרגל ג'י - רדיו רשת ג' בשידור חי באינטרנט פועל על סרגל רדיו G באדיבות אתר G כולל שמירה על פרטיות הגולשים